Mielosios, kai žiemą Jūsų oda yra veikiama neigiamo išorinių veiksnių poveikio, reikia jai skirti ypatingą dėmesį. Tuomet reikėtų ne tik ieškoti tinkamos kosmetikos, bet ir šiek tiek pakeisti savo įpročius. O jei žiema reiškia, kad neturite tam laiko ar energijos, tada – laikas pasirinkti vieną iš prabangiausių ir nebrangių procedūrų iš geriausios The Best Vouchers platformos!

Žiema odai

Greičiausiai kai kurie iš Jūsų nustebs, jei pasakysiu, kad žiemą labiau reikia rūpintis savimi nei vasarą. Tačiau kam? – galite paklausti. Galų gale, žiemą mes pridengiame praktiškai visą kūną? Toks mąstymas yra rimta klaida, dėl kurios kenčia mūsų oda!

Žiemą odą veikia dideli temperatūros svyravimai. Iš išorės šaltas oras, o viduje šildymas. Be to, sausas oras ir vitamino D trūkumas. Dėl to oda netenka vandens, tampa pilka ir šiurkšti. Lengva ją sudirginti, dažnai trūkinėja, o kartais net degina.

Visa tai atsiranda dėl netinkamos priežiūros!

Būtina priežiūra

Žiemos metu odos drėkinimas yra absoliutus pagrindas! Jums reikia ją drėkinti, drėkinti ir dar kartą drėkinti! Ne tik odą, bet ir visą kūną, ypač delnus ir pėdas. Kuo ypač reikėtų rūpintis?

  • Veidas

Jei Jūsų veidas žiemą yra sausas, tada prieš išeidami į lauką, Jums reikia riebaus kremo. Tačiau riebiai ar mišriai odai reikalingas lengvesnis kremas, geriausia gelio pavidalu. Nepaisant veido tipo, svarbu nepamiršti apie SPF 15 filtrą! Tiesa, žiemą dienos būna trumpesnės, o saulės mažiau, tačiau nuo balto sniego atspindėta šviesa gali pakenkti odai ir priversti ją senti.

Nepamirškime ir lūpų. Žiemos metu – jų plona oda kas valandą turėtų būti sutepama lūpų balzamu ar lūpų dažais ir … kas labai svarbu … nelaižykite jų!

  • Kūnas

 Kūnas, nors ir pridengtas, taip pat reikalauja priežiūros. Ekspertai rekomenduoja vietoj sausinančio dušo gelio naudoti pienelį, o vonioje ar tiesiogiai ant kūno naudoti aliejuką. Nereikėtų pamiršti apie švelnių šveitiklių bei kreminių balzamų naudojimą, geriausia su bičių vašku, kokosų aliejumi ar taukmedžio sviestu. Reikėtų vengti ilgų putų vonių, nes susilpnėjusios odos atveju jos gali būti labiau kenksmingos nei naudingos.

  • Delnai ir pėdos

Mūsų galūnėms taip pat reikia šiek tiek meilės. Plonas „kojinaites“ pakeiskite storomis iki kulkšnies kojinėmis ir jos būtinai turi būti pagamintos iš natūralių medžiagų, o švelniai šildančios pirštinės tiks Jūsų rankoms. Abiem atvejais nepamirškite reguliariai naudoti kremų su vašku ar glicerinu.

Įdomios procedūros iš „The Best Vouchers”

Kadangi šiais metais nusprendžiau žiemą praleisti gimtojoje šalyje, turėjau ieškoti procedūrų, kurios padėtų man išgyventi šiuos šaltus mėnesius. Kadangi lauke šalta ir vėjuota, pradėjau ieškoti internete.

Tokiu būdu aš aptikau „The Best Vouchers“ parduotuvę – svetainę, kurioje galime rasti daug įdomių paslaugų, kartu su plačiu kosmetikos ir priežiūros skyriumi. Žemiau pateikiu keletą pasiūlymų, kuriais pasinaudojau, ir tų, kuriais planuoju pasinaudoti.

1) Masažas su žvake 

Ši procedūra labiausiai patraukė mano dėmesį dėl savo originalumo ir intriguojančio aprašymo. Veikla atliekama profesionaliame masažo salone netoli mano buto.

Iškart įėję pro salono duris, galėjote pajusti jame raminančią energiją, kurią tikriausiai lemia tinkamai parinkti aromatai, interjero dekoracijos, apšvietimas, o taip pat malonų klientes priimančios ponios Beatos aptarnavimą. Nereikėjo ilgai laukti procedūros, nes paaiškėjo, kad viskas buvo paruošta. Užteko įeiti į kambarį, kuriame kartu su ponia Marta manęs laukė didelis masažo stalas. Nieko nelaukdama, apsivyniojau rankšluosčiu, atsiguliau ant stalo, įkvėpiau žvakių aromato ir atsidaviau į ponios Martos rankas.

Masažas truko daugiau nei valandą, nors ši valanda man pralėkė akimirksniu. Procedūros metu nuoširdi ponia papasakojo, iš ko susideda žvakė (hmm … jei teisingai atsimenu, tai buvo bičių vaškas, sojos ir eteriniai aliejai) ir kaip ji veikia (įdomu … nes veikiant šilumai, vaškas tirpsta ir keičiasi į prabangų bei šiltą aliejų). Aliejuko šiluma, atsiradusi po žvakės ištirpimo, subtilus kvapas ir pats masažas buvo tokie malonūs, kad aš beveik užmigau.

Ponia Marta taip gerai užsiėmė mano nugara ir krūtine, kad atsikėlusi jaučiausi 10 metų jaunesnė. Drėkinamasis poveikis mano odai buvo nuostabus. Šis minkštumas išliko dar tris savaites ir aš jaučiausi visiškai atsipalaidavusi, pilna energijos ir ramesnė.

2) Veido valymas ir priežiūra 

Gruodis ir sausis man buvo labai užimti, todėl neturėjau laiko tinkamai pasirūpinti veido oda. Štai kodėl po lepinančio masažo nusprendžiau suteikti šiek tiek meilės ir veidui.

Procedūros metu paaiškėjo, kad kupone iš „The Best Vouchers“ gavau ne tik makiažo šalinimą ir pilingą, bet ir tonizavimą, ampulę, veido masažą ir keletą kitų procedūrų. Ypatingai atkreipiau dėmesį į mikrodermabraziją, kurios metu oda buvo išvaloma nuimant išorinius epidermio sluoksnius. O kaip tai atliekama? To neatskleisiu, nors pridursiu, kad šia procedūra tikrai verta pasinaudoti. Dėl jos nuo mano veido dingo visi inkštirai, raukšlės ir spalvų pokyčiai, tokiu būdu atgavau paauglės veidą.

  • Prižiūrėtos rankos ir pėdos 

Kaip jau minėjau anksčiau, žiema yra sunkus laikas mūsų pėdoms ir rankoms, ir mano, deja, nėra išimtis. Todėl mane sugundė kitas terapijos paketas. Šį kartą tai buvo manikiūro ir pedikiūro rinkinys su išsamiu paruošimu.

Ir šį kartą salonų aptarnavimas vyko labai greitai, todėl ilgai laukti nereikėjo. Kai tik įėjau į kabinetą akimirksniu atsisėdau fotelyje, kur kosmetologė pradėjo ruoštis procedūrai.

 Procedūra prasidėjo nuo pilingo, nepaprastai malonaus rankų masažo ir odelių pašalinimo. Tada atėjo laikas manikiūrui ir pedikiūrui. Dėl to mano rankų ir pėdų oda atrodė jaunesnė ir labiau sudrėkinta, o nagai turėjo stulbinančią spalvą, kurią man patarė manikiūrininkė,

  • Masažas su šokoladu 

 Šią procedūrą dar tik planuoju atlikti ir neslėpsiu, jog negaliu sulaukti. Deja, turiu dar šiek tiek palaukti, nes pirmasis laisvas terminas buvo gana tolimas. Na … matyt, kad ne tik aš noriu pasinaudoti šia nuostabia paslauga.

Laukdama procedūros šiek tiek paskaičiau apie kosmetines šokolado savybes ir prisipažinsiu, kad esu šokiruota. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad jos kvapas ir jame esantis kofeinas padeda numesti svorio. Priešingai. Mitybos specialistai paprastai įspėja, kad šokoladas traktuojamas kaip kažkas blogo. Be to, kakava švelniai tamsina veido spalvą, o pasiekti lengvą įdegį be soliariumo efekto skamba labai viliojančiai, juolab, kad be masažo pakuotėje taip pat yra pilingas.

Mano nuomonė apie „The Best Vouchers”?

Esu už! Svetaine yra paprasta naudotis, procedūros yra įdomios ir nekainuoja per daug, be to, nebuvo jokių problemų dėl apmokėjimo. Kortelė su kodu, kurį reikia naudoti aktyvinant kuponą, buvo atsiųsta gražiame voke su išsamiomis instrukcijomis – jis atrodė pakankamai gražiai, tad nesigėdyčiau jį kam nors padovanoti.

The Best Vouchers platforma buvo sukurta gana neseniai ir vis dar tobulinama, todėl kuponų nėra per daug, tačiau už tai atsakinga komanda pažadėjo palaipsniui įtraukti daugiau paslaugų – belieka tik jais pasitikėti ir retkarčiais lankytis jų svetainėje!

 Nekantriai laukiu savo masažo ir tikrai ten dažnai lankysiuos, nes taip pat mačiau keletą dalykų, kurie patiks mano draugams. Jūs, mano brangiosios, taip pat būtinai apsilankykite svetainėje.